Naše advokátní kancelář se spojuje a nově vzniká Chrenek, Toman, Kotrba

Je nám potěšením oznámit naše spojení s renomovanou advokátní kanceláří Chrenek, Kotrba spol. s r.o. Nově tak vzniká advokátní kancelář Chrenek, Toman, Kotrba, což nás zařadí mezi deset nejvýznamnějších advokátních kanceláří v České republice.

Díky spojení rozšíříme naši působnost o pobočky v Brně, Olomouci a Bratislavě. Naším hlavním sídlem zůstává Praha, nicméně nově se přesuneme blíže do centra, na adresu Těšnov 1, 110 00 Praha 1.

Věříme, že spojení je správným krokem vpřed, díky němůž můžeme dále zlepšovat služby pro naše klienty. Náš tým se rozroste na více než 100 advokátů, koncipientů, odborníků a dalších zaměstnanců, což nám umožní poskytovat služby na ještě vyšší úrovni. Spolupracující experti z obou kanceláří přinesou větší odbornost a zdokonalení naší expertízy zejména v oblasti korporátního práva, problematiky fúzí a akvizic a veřejných zakázek. Společně s naší specializací na oblasti trestního a rodinného práva, kybernetické bezpečnosti či nemovitostního práva tak nyní budeme mít perfektně pokryté všechny oblasti práva.

Spojení zhodnotili společníci obou původních kanceláří:

„Fúze je skvělá příležitost, jak zajistit rozvoj obou právních kanceláří. Staneme se ještě silnějším partnerem pro naše klienty, kterým se budu i nadále věnovat. Líbí se mi vize a byznysové uvažování Tomáše Chrenka, které umožní společný růst. Navíc si Tomáš v otázkách směřování kanceláře rozumí s mým synem Šimonem, který je v advokacii mým nástupcem, a i proto naše spojení dává velký smysl,” uvedl Petr Toman a Tomáš Chrenek reagoval: „Naše spojení se mi po všech stránkách jevilo smysluplné. Lidsky si rozumíme, náhled na výkon advokacie máme podobný, specializace naše i členů našich kanceláří se doplňují velmi vítaným způsobem,“

 

Nejnovější články

Obrázek - Naše advokátní kancelář se spojuje a nově vzniká Chrenek, Toman, Kotrba

Naše advokátní kancelář se spojuje a nově vzniká Chrenek, Toman, Kotrb…

Obrázek - Vybrané aspekty a počítání času v okamžitém zrušení pracovního poměru

Vybrané aspekty a počítání času v okamžitém zrušení pracovního poměru

Obrázek - Vyhláška o podrobnější úpravě některých pravidel při poskytování investičních služeb

Vyhláška o podrobnější úpravě některých pravidel při poskytování inves…

Potřebujete právní služby?

Jsme připraveni pro vás najít optimální řešení, a to uplatnit.

Kontaktovat