Mgr. Adéla Seidlová

Každý svého štěstí strůjcem.

Již od střední školy jsem věděla, že chce-li člověk něčeho dosáhnout, musí být odhodlaný za svým cílem jít nehledě na překážky, které se mu staví do cesty. Proto jsem již od druhého ročníku Právnické fakulty Masarykovy univerzity vyhledávala praxi v advokátních kancelářích a studium kombinovala s praktickým vhledem do advokacie. Ačkoliv nebylo vždy jednoduché skloubit pracovní zápal a studijní vytížení, byly tyto zkušenosti cenné pro začátek praxe advokátního koncipienta.

Z celé škály právních odvětví mi přirostlo k srdci nejvíce právo korporátní a s tím spojené právo občanské a právo fúzí a akvizic (M&A).

Považuji se tak za cílevědomého a vytrvalého člověka, který ví, že všechno má své řešení. Toto přesvědčení je pak o to víc důležité v situacích, které se jeví jako bezvýchodné. Věřím, že právě tyto vlastnosti jsou klíčové pro výkon advokacie, neboť klienti se často ocitají v situacích, jejichž řešení v textu zákona obvykle nenalézáme.

Ačkoliv je advokacie důležitou složkou mého života, snažím se udržovat si work-life balance. Proto vedle kanceláře ráda trávím volný čas v přírodě, na horách a túrách, ať již čistě pěší či ferratových. Moje rodina a přátelé jsou však pro mě vždy prioritou.

Specializace

  •  

Vzdělání a právní praxe

  • 2022

    Advokátka v advokátní kanceláři TOMAN & PARTNEŘI

Jsme vám k dispozici.

Pomohli jsme již mnoha klientům překonat nejrůznější životní překážky. Rádi pomůžeme i vám.

Kontaktovat

mgr-adela-seidlova