Mgr. Bc. Denisa Hirschová

Nejtrestuhodnější formou roztržitosti je, když se lidé zapomínají radovat ze života.

Právo mě bavilo a přitahovalo už odmalička a zůstalo tomu tak dodnes. Těžko se popisuje, co pro mě tato oblast znamená, s trochou nadsázky lze říci, že se jedná o můj způsob nahlížení na svět a svým způsobem i určitý životní styl. Právo a jeho neustálý vývoj mě fascinuje, a to, že studium práva jakož i jeho aplikace v praxi u mě stírá rozdíl mezi prací a volným časem mi přijde úžasné a zároveň nesmírně důležité jak pro život jako takový, tak pro samotnou práci, kterou odvádím pro klienta. Skutečnost, že do mě klient vložil svou důvěru, vnímám jako nesmírný závazek, a za práva klienta jsem schopna bojovat všemi dostupnými prostředky.

 

Samozřejmě nejen právem je člověk živ, tudíž se do svého volného času snažím vměstnat všechny své koníčky. Strašně ráda dělám všemožné druhy sportů a stejně tak ráda trávím čas venku, takže i přes mou hrůzu z výšek mě můžete často vidět někde po horách. Když je volno delší, balím batoh a vyrážím na delší cesty – cestování je další moje vášeň. Doma je mě naopak těžké odtrhnout od knihy, případně si zabrnkám na klavír nebo na kytaru (i když okolí kvituje spíše moje tišší záliby). Úplně nejčastěji a nejraději však trávím čas se svými milovanými koňmi a neméně milovaným psem.

Specializace

  • trestní právo
  • občanské právo 
  • právo IT

Vzdělání a právní praxe

  • 2018 

    Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy s diplomovou prací na téma "Ochrana oběti trestného činu"

  • 2014

    Absolvovala Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické, obor Veřejná správa a regionální rozvoj, kde získala titul Bc.

Publikace

Článek

Nejvyšší správní soud – finanční úřady mají právo si od policie vyžádat záznamy z kamer

Článek

Nejen konec falešných slev aneb spotřebitelé budou více chránění před nekalými praktikami prodejců

Článek

Kontrola tzv. bezinfekčnosti není v rozporu se zákonem, uzavřel Nejvyšší správní soud

Jsme vám k dispozici.

Pomohli jsme již mnoha klientům překonat nejrůznější životní překážky. Rádi pomůžeme i vám.

Kontaktovat

mgr-denisa-hirschova