Mgr. Dominika Matoušová

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

Pokud bych řekla, že jsem právo chtěla studovat od malička, lhala bych. Ale jakmile jsem začala právo studovat a především jsem se s ním setkávala v praxi, uvědomila jsem si, že mě právo nejen baví, ale jedná se o obor, ve kterém jsem se našla. Naplňuje mne, když mohu klientovi pomoci při řešení různých situací v osobním, ale též profesním životě. Jelikož nejlepší řešení pro jednoho klienta nemusí být nutně nejlepším řešením pro druhého, vždy hledám řešení odpovídající zájmům a potřebám klienta a ke každému přistupuji individuálně dle jeho potřeb a s náležitou péčí a pokorou.

Ve svém volném čase se snažím co nejčastěji vyrážet na výlety do přírody, kde si krásně vyčistím hlavu, ráda cestuji a objevuji nová místa. Potkat mě můžete též při zdolávání cest via ferrata, na kterých překonávám své nejen fyzické, ale též psychické hranice. Velice ráda také trávím svůj čas ve společnosti přátel.

Specializace

  • Insolvence a exekuce
  • Soudní spory
  • Nemovitosti
  • Smluvní agenda obchodněprávní i občanskoprávní

Vzdělání a právní praxe

  • 2019 - doposud

    Advokátní koncipientka v TOMAN & PARTNEŘI, advokátní kancelář s.r.o.

  • 2019

    Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy s diplomovou prací na téma "Oddlužení – sanační způsob řešení úpadku dlužníka, fyzické osoby".

Publikace

Jsme vám k dispozici.

Pomohli jsme již mnoha klientům překonat nejrůznější životní překážky. Rádi pomůžeme i vám.

Kontaktovat

mgr-dominika-matousova